Zalety i wady wynikające z Crypto Trader

Crypto Trader to jedna z długoletnich nazw, jeśli chodzi o giełdy kryptowalut działające w branży. Została założona w 2011 roku przez Jesse Powella, który kontynuuje prowadzenie firmy ponad dekadę później.

Od skromnych początków, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych nazw w branży, oferując szeroki wybór aktywów do obrotu, koszty transakcyjne rywalizujące z innymi najlepszymi giełdami, a także kontynuując rozwój, oferując obecnie zarówno kontrakty terminowe, jak i transakcje z depozytem zabezpieczającym. Tutaj przyjrzymy się dokładnie wszystkiemu, co Crypto Trader ma do zaoferowania i pomożemy Ci zdecydować, czy jest to idealna giełda kryptowalut dla Ciebie.

Zalety

  • Ponad dziesięć lat działalności
  • Bezkonkurencyjnie niskie opłaty transakcyjne
  • Dostępna jest szeroka dźwignia finansowa
  • Zaawansowane funkcje handlowe dla bardziej doświadczonych użytkowników

Wady

  • Nieco ograniczony zakres walut
  • Złożona platforma handlowa dla początkujących
  • ZaufajPrzede wszystkim długowieczność firmy Crypto Trader w branży świadczy o tym, że jest to operacja godna zaufania. Oferują one handel w USA, Japonii i Europie, z jedynymi ograniczeniami w stanie Nowy Jork, ponieważ nie mają obecnie wymaganej licencji tam.

Są one niezależnie ubezpieczone i są jednym z niewielu w sektorze, który posiada 100% rezerw na poparcie funduszy użytkowników. Oznacza to, że jeśli napotkają jakiekolwiek trudności lub naruszenia, w teorii, twoje fundusze będą całkowicie chronione. Jest to duży plus dla tych, którzy mogą wahać się przed rozpoczęciem handlu kryptowalutami ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem. Warto również zauważyć, że Crypto Trader nigdy nie ucierpiał z powodu żadnych znaczących hacków lub poważnych naruszeń bezpieczeństwa, jak niektóre inne giełdy w przeszłości.

Z perspektywy handlowca, firma przestrzega wszystkich odpowiednich procedur KYC i AML w obszarach, w których oferują handel. Zapewniają również, że Twoje konto jest chronione przez 2-factor authentication dodając dodatkową warstwę bezpieczeństwa i rutynowo przeprowadzają niezależne audyty platformy, aby zapewnić, że każdy aspekt jest zgodny z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Produkty inwestycyjne

Chociaż zaczęli w 2011 roku obsługując tylko 2 monety, obecnie oferują ponad 40 różnych kryptowalut, którymi możesz handlować. Wybór ten obejmuje wszystkie główne kryptowaluty, których można się spodziewać, takie jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple i inne, a także silną gamę alt-coinów do wyboru. Pełną listę dostępnych kryptowalut można sprawdzić na stronie internetowej Crypto Trader.

Podczas gdy na Crypto Trader możesz handlować kryptowalutami, możesz również handlować kilkoma walutami fiat, w tym USD, EUR, JPY, GBP, CAD, AUD i CHF. Dzięki temu proces zakupu kryptowalut jest jeszcze wygodniejszy.

Margin trading to bardzo popularna funkcja wśród wielu traderów Crypto Trader. Otwiera ona drzwi do handlu kryptowalutami przy użyciu dźwigni finansowej dla amerykańskich i innych międzynarodowych handlowców, którzy w przeciwnym razie mogliby nie mieć dostępu do takiej funkcji. Dźwignia ta może rozciągać się do 50:1 na niektórych głównych kryptowalutach podczas handlu na rynku kontraktów terminowych. Jest to kolejny obszar, w którym bardziej zaawansowany handel doceni możliwość płynnego przechodzenia między handlem na rynku spot i futures z giełdą.