Tim Draper Heaps Chwała Bitcoinowi Cashowi

Miliarder i venture capitalista Tim Draper chwalił bitcoin gotówkę po niedawnym zakupie monety. Zachwalając łatwość obsługi, jak również zakupu, Draper zachęca swoich zwolenników, aby zrobili to samo. Poparcie Drapera przychodzi jako Bitcoin Cash (BCH) szelki społecznościowe dla widelca podżeganego przez Bitcoin ABC propozycję finansowania infrastruktury (IFP).

Jednak mimo trwającego podziału raportów, Tim Draper, kryptorespondent wspierający miliardera, nadal chwali BCH i dziękuje Rogerowi Ver „za tę innowację“.

Chociaż tweet Drapera nie zawiera konkretnych powodów do pochwał, wydaje się, że jego uwagi zostały poczynione w kontekście wysokich opłat sieciowych i wolnego czasu potwierdzeń, które obecnie nękają inne sieci.

Jak dotąd, Bitcoin Cash (BCH) wydaje się być bez wpływu na obecne wyzwania stojące przed sieciami Bitcoin Evolution (BTC) i Ethereum (ETH) – niezrównoważone wysokie opłaty transakcyjne i wolniejszy czas potwierdzania.

To właśnie te cechy wydają się napędzać zwiększone wykorzystanie BCH w krajach przyjaznych dla kryptografii, takich jak Nigeria. Opłaty za BCH pozostają poniżej $0.01 w czasie gdy Bitcoin i eter są na północ od $8 za transakcję o tej samej wartości.

To z tego powodu, że niektóre platformy krypto takie jak Yellow Card, platforma wymiany używane przez Nigeryjczyków do konwersji krypto Bitcoin do lokalnej waluty, mówi, że jest aktywnie patrząc na dodanie BCH.

Waluty kryptograficzne zyskują na atrakcyjności w międzynarodowej przestrzeni przekazów pieniężnych, ponieważ są szybkie i znacznie tańsze niż tradycyjne kanały wysyłkowe. Jednakże, z opóźnieniem, obecne wysokie opłaty transakcyjne i wolniejsze prędkości potwierdzeń szkodzą atrakcyjności walut cyfrowych, takich jak Bitcoin i eter.

Afrykańscy użytkownicy kryptofonów wykazali się sympatią do zasobów cyfrowych, które przynoszą rzeczywiste korzyści w porównaniu z konwencjonalnymi zasobami i jak dotąd, BCH jest kryptofonem, który wydaje się robić właśnie to.

Co sądzisz o poparciu Drapera dla bitcoin cash? Powiedz nam, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej.