Satoshi Nakamoto mógłby ubiegać się o tytuł najbogatszego człowieka na świecie, gdyby Bitcoin wystąpił zgodnie z przewidywaniami.

Twórca pierwszej i najbardziej cenionej kryptokuranty otrzymał wiele tytułów, dzięki wpływowi swojego przełomowego zasobu cyfrowego. Satoshi Nakamoto, którego tożsamość jest wciąż nieznana i od lat jest przedmiotem debaty wśród użytkowników kryptofurrency, został pochwalony za wynalezienie nowego systemu przechowywania bogactwa, który nie tylko stawia na przejrzystość, ale także utrzymuje na dystans niekończący się cykl inflacji pieniądza.

Wielu analityków Bitcoin przewidziało inną przyszłość dla Bitcoinu (jeszcze lepszą, gdyby jego założyciel był znany dzisiaj). Inni byli zaintrygowani stylem życia, jaki prowadziłby założyciel tej dominującej technologii, a co ciekawe, Crypto-Twitter uważa, że byłby on hojny!

Miliardy dolarów, oczywiście, dokładnie 200 miliardów dolarów, jak szacuje obserwator „Bloqport“, który wziął na Twitterze, aby zauważyć, że pan Nakamoto mógł łatwo chwycić tytuł najbogatszego człowieka na świecie z Elon Musk, którego wartość netto niedawno właśnie wzrosła do 195 miliardów dolarów, dzięki uprzejmości Tesla rajdu akcji. Chociaż jest to pod warunkiem, że Bitcoin dokona astronomicznego skoku, który może doprowadzić go do ceny 200 000 dolarów. Jeśli Bitcoin będzie w stanie dokonać tego meteorycznego wzrostu, nie tylko Satoshi Nakamoto znajdzie się na szczycie listy Forbesa, ale także nowe wieloryby będą w tym procesie rodzić.

Chociaż tożsamość pana Nakamoto jest nadal tajemnicą, niektórzy kryptoflerzy sugerują, że nadal czerpie on korzyści z tego atutu. Inni sugerują, że Elon Musk może być Satoshi Nakamoto, ponieważ miliarder jest znany z tego, że stawia na postępowe i futurystyczne innowacje. Chociaż Piżmo nie obalił jeszcze tych pogłosek, to jednak przy wcześniejszych okazjach chwalił Bitcoina i utrzymywał, że majątek ten jest bardzo wartościowy.

Bitcoin za 200.000 dolarów będzie znaczył tak wiele dla już dobrze prosperującej społeczności. Między innymi, gra instytucjonalna będzie się nasilać, a zmienność będzie się zmniejszać w dużym stopniu. Ale Bitcoin musi przewyższać długą linię oporu, aby to osiągnąć. Niezależnie od tego, analitycy nadal twierdzą, że połowa tej ceny zostanie dobrze osiągnięta w tym roku. Wskaźniki na łańcuchu dalej wskazują, że Bitcoin zamknie się powyżej $200,000.

Ważne jest, aby pamiętać, że z każdym nowym rekordem wysokości, staje się coraz trudniejsze dla sprzedawców detalicznych do przyjęcia Bitcoin, jak większe wieloryby są w czołówce zysków, dlatego też analitycy ostrzegają, że kupno Bitcoin w jego czas prasy cena 39.741 dolarów nadal nie jest wadą.